KOPRODÜKSİYONLAR

Ulusal Radyo Televizyon birçok ülke yapımcısı ile ko-prodüksiyon çalışmaları yapmış ve büyük Amerikan şirketlerine ‘yürütücü prodüktör firma' olarak başarıyla hizmet vermiştir. URT, aralarında ABD, Almanya, Fransa, İtalya'nın da bulunduğu birçok ülke ile ko-prodüksiyon yapımlar kotarmıştır. Bunların arasında Norddeutsche Rundfunk ile 'The Treasure of Priamus/Priamus Hazinesi' ve 'In der Sackgasse/ Çıkmaz Sokak'; Peter Kassowitz'in yönetimindeki “Les Trois Flocons/Üç Şişe” ve Aaron Spelling Productions ile 'The Love Boat/Aşk Gemisi' de vardır. URT, çok sayıda belgesel nitelikli yapımın da yürütücü prodüktörlüğünü yapmıştır.

URT, zengin ekipman parkı, deneyimli ekibi ve ortak yapımlar konusundaki engin tecrübesiyle, uluslar arası prodüksiyonlar için sonsuz seçenekler sunan doğal bir set alanı olan Türkiye'de çekilecek yapımlar için gelecek ko-prodüksiyon tekliflerini değerlendirerek hizmet vermeye hazırdır.

URT'nin İstanbul'da, Boğaz'ın Asya yakasındaki tesisleri, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün ve çevre yollarının çok yakında konumlanmış olup, İstanbul metropolünün her bölgesinden ulaşım çok kolaydır.

Koprodüksiyon teklifleriniz için (90) 216 425 12 50 nolu telefon, (90) 216 425 12 69 no'lu fax ve info@ulusal.com e-mail'den temas edebilirsiniz.